top of page

ČASTÉ DOTAZY

Jak to u nás chodí

1. CO KDYŽ SE MI NEHODÍ TERMÍN?

Pokud se Vám domluvený termín nehodí, ZAVOLEJTE NÁM CO NEJDŘÍVE, rádi Vám nabídneme jiný. Váš termín pak může využít někdo jiný, kdo na na něj třeba právě čeká. Neomluvený termín nebo návštěva omluvená na poslední chvíli pro nás obvykle znamená promarněný čas.

2. CO KDYŽ MĚ NĚCO ROZBOLÍ?

V případě akutních obtíží nás, prosím, telefonicky kontaktujte. Vždy se snažíme Váš problém řešit v co nejkratší možné době a je-li to možné, v jedné návštěvě.

3. REGISTRUJETE NOVÉ PACIENTY?

Nové pacietny přijímáme průběžně, vždy tak, abychom si zachovali krátké objednací doby. Pokud máte zájem, domluvte si s námi telefonicky nebo emailem vstupní prohlídku, na které probereme detaily.

4. REGISTRUJETE DĚTI?

Děti jsou také lidi, ošetřujeme je jako každého jiného. Vyžadujeme pouze, aby spolu s dítětem byl v naší péči i alespoň jeden z rodičů. Péče o zuby malých pacientů je vždy podmíněna hlavně spoluprácí dospělého.

5. CO JE VSTUPNÍ PROHLÍDKA / KONZULTACE?

Registrace u zubního lékaře není rozhodnutím naším, ale Vaším. Každého nového klienta proto nejdříve zveme na tzv. Vstupní konzultaci, kde Vás celkově vyšetříme, probereme Vaše představy a jednotlivé možnosti ošetření. Jejich časovou a cenovou náročnost, možné

komplikace atd. Najdeme-li společnou řeč a budete-li chtít, můžete se u nás zaregistrovat. Tato konzultace není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, trvá zhruba 30 minut a stojí do 800 korun.

Obvykle 30 minut

6. JAK ČASTO CHODIT NA PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU?

Četnost preventivních prohlídek je individuální. Za optimum považujeme alespoň jednu preventivní prohlídku ročně(u dětí dvě) a alespoň jednu návštěvu ročně u dentální hygienistky.

7. JE NUTNÁ DENTÁLNÍ HYGIENA?

Vlastní péče o zuby je nejdůležitější předpoklad zdravých úst. Žádná plomba či korunka zub nevylepší, ten už bude vždy náchylnější k novým problémům, tak to bohužel je. Čím více spravovaných zubů, tím důslednější péči vyžadují. Dentalní hygiena je nejlepší investicí do

Vašich zubů a zubů Vašich dětí.

KONTAKTUJTE NÁS

Zavolete nám nebo napište email

MDDr. Ondřej Břenek

 

Ještědská 636/61, 460 07 Liberec

Po, stř, čt, pá: od 8:00

 

Út: od 10:00

bottom of page